O nas

MARCIN: Pomysłodawca i „prezes” Kamper-Manii, wypożyczalni klasycznych kamperów z duszą. Inżynier, który zainteresowanie samochodowymi podróżami zamienił w biznes. Z czasem odkrył talent do majsterkowania. Z roku na rok coraz mniej korzysta z pomocy fachowców, bo wiele rzeczy potrafi zrobić samodzielnie. Czy to mechanicznie czy samej w zabudowie. Gdy nie szykuje kampera do wyjazdu oddaje się sportowej pasji jaką jest brazylijskie jiu jitsu.

SONIA: Na co dzień korposzczurzyca z chwilową przerwą na rozwój w obszarach pozazawodowych. Tutaj i na profilach społecznościowych dzieli się relacjami z podróży, ciekawostkami. Uzależniona od literatury, w wolnych chwilach uwielbia szukać ciekawych aranżacji wnętrz, które później wprowadza we wnętrzach kamperów.

Wypożyczaliśmy kampery jeszcze zanim to było modne…

A tak serio, od 2017 umożliwiamy innym spędzanie cudownych chwil na łonie natury zgodnie z własnymi upodobaniami. Nasze kampery to pojazdy dla osób ceniących sobie wolność, niezależność i swobodę podejmowania decyzji. Planujesz wyjazd na Mazury, a okazuje się, że w Górach Stołowych jest lepsza pogoda? Nic straconego! Zmień cel podróży na nawigacji – masz przecież wybrany tylko termin, kwaterę wieziesz ze sobą.

Chętnie podpowiemy jakie miejsce odwiedzić kamperem, jak wyszukać dokładną lokalizacje na postój czy biwak oraz jak zapakować się na taką podróż. Największą satysfakcją jest dla nas to, że możemy zarazić Was caravaningiem i umożliwić Wam podróżowanie w takim stylu. Ogromną motywacją jest dla nas Wasz uśmiech po udanej wyprawie i cieszymy się kiedy do nas wracacie. Dziękujemy za zaufanie!

U nas nie znajdziesz sztywnych godzin pracy biura czy doby hotelowej, która de facto trwa jedynie paręnaście godzin. Wiemy, że urlop jest wyjątkowym czasem w roku i staramy się dostosować, w miarę możliwości, nie tworząc przy tym nieelastycznych i zbędnych procedur.

Nie chcemy, żebyście musieli przejmować się szykowaniem pojazdu do wyprawy więc sami zajmujemy się zatankowaniem wody, kupnem butli gazowej, chemii do toalety. Nie musicie się martwić o wyposażenie kuchni, podstawowe narzędzia, konewkę czy stolik i krzesełka turystyczne. To wszystko będzie już na Was czekać. Nic tylko wsiadać i jechać!

Mamy natomiast pewną brzydką cechę. Za każdym razem kiedy wyjeżdżacie za bramę z którymś z naszych kamperów gotowi do drogi ogromnie Wam zazdrościmy tego, że wspaniała przygoda przed Wami. My zostajemy ze swoimi obowiązkami i czekamy na swoją kolej czasami wiele tygodni.

Chętnie słuchamy Waszych opowieści z podróży. Opowieści z miejsc, w których nasze kampery już były, a my jeszcze nie. Czasami ruszamy śladem Waszych poleceń. Dzięki Wam mamy jeszcze więcej inspiracji do przyszłych podróży.